Pas thashethemit për lidhjen me Kanye West, Jeffree Star thotë se reperët s’po e lënë rehat

schedule16:36 - 14 Janar, 2021

schedule 16:36 - 14 Janar, 2021

Jeffree Star ka mohuar sërish thashethemet se është bërë shkak i ndarjes së Kim Kardashian dhe Kanye ëest. Make-up artisti u vu në qendër të vëmendjes javës që shkoi, pas shpërthimit të lajmit se dyshja e famshme e Hollyëood-it po ndahet.

Ai është shprehur se reperë të shumtë e kanë “bombarduar” me mesazhe private në Instagram, pas përhapjes së lajmit.“Unë sigurisht që nuk po fle me Kanye-n, por sasia e reperëve në inbox-in tim është uau! Koha për të bërë një këngë hit në shtrat.”, shkroi Star.

Dishing: Megjithëse magjistari i grimit, 35, qeshi me gënjeshtrat e kota për West, 43, ai kishte thashetheme të tjera për të ndarëStar

Star reagoi dhe më parë duke i cilësuar këto thashetheme si qesharake. Kujtojmë që Kim dhe Kanye u martuan në Firence në maj të 2014-ës dhe kanë katër fëmijë. Divorci vjen pas një viti të vështirë për ta pas kandidimit të reperit për president dhe pas “sekreteve” familjare që zbuloi gjatë fushatës presidenciale. /abcnews.al/

Fundi i rrugës: Një person i brendshëm i Kardashian tha 'Martesa e Kim dhe Kanye është e pandreqshme' në këtë pikë. Ato janë parë në vitin 2015 më lart