Pas shumë muajsh në arrati, Stresi rikthehet në Shqipëri, dalin pamjet nga aeroporti “Nënë Tereza”

schedule17:01 - 13 Tetor, 2021

schedule 17:01 - 13 Tetor, 2021

Reperi i njohur, Stresi është kthyer në Shqipëri, pas muajsh që ndodhej në arrati.

Ai ka publikuar në Instagram, një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

Disa muaj më parë Stresi paralajëmroi rikthimin, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur duke ofenduar.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkroi reperi në postimin e tij./abcnews.al