Pas rënies drastike nga pesha, Fifi realizon tatuazh me domethënien e veçantë

schedule12:51 - 8 Gusht, 2020

schedule 12:51 - 8 Gusht, 2020

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Fifi është komentuar së fundmi për ndryshimin në peshë.

Pasi u dobësua në mënyrë drastike, ajo nuk është mjaftuar me kaq dhe ka vendosur të shtojë një tjetër detaj. Fifi ka bërë një tatuazh të ri që e ka ndarë me fansat në Instastory, ku shkruan “In vino veritas”, shoqëruar me një gotë verë dhe një trëndafil.

“In vino veritas” është një frazë latine që do të thotë “Në verë qëndron e vërteta”, duke sugjeruar që një person nën ndikimin e alkoolit ka më shumë të ngjarë të thojë mendimet dhe dëshirat e fshehura

Kujtojmë që Fifi para disa ditësh zbuloi se në majin tetor do të sjellë duetin me Ermal Fejzullahun, që pritet të jetë një sukses i vërtetë.