Pas përplasjes me Zhaklin Lekatarin, ironizon Fifi: Plastë syri i keq dhe gojët e liga

schedule17:44 - 27 Qershor, 2022

schedule 17:44 - 27 Qershor, 2022

Pak ditë pas përplasjes me Zhaklin Lekatari, Fifi ka ironizuar përmes rrjeteve sociale. Këngëtarja ka publikuar një foto, ku shihet shumë e lumtur prah të dashurit të saj, Adis Patushi, krahas së cilës ka shkruar disa fjalë thumbuese. “Plastë syni i keq dhe gojët e liga. @Adis Patushi, të du, të du”.”, shkroi ajo.

Kujtojmë që këngëtarja u përshi në një përplasje virtuale me Lekatarin pasi tha se “Fifi po na tregon që duhet ta ruajmë veten për një burrë”. Më pas, erdhi dhe reagimi i këngëtares e cila thoshte: “Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti.”

/abcnews.al