Pas ndarjes, Mozzik dhe Loredana festojnë suksesin bashkë

schedule07:35 - 19 Nëntor, 2019

schedule 07:35 - 19 Nëntor, 2019

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në vëmendjen e mediave rozë kohët e fundit. Ndarja e çiftit u shoqërua me shumë bujë.

Ndërkohë, teksa janë prindër të një vajzë duket se ndarja e tyre erdhi në mënyrë paqësore. Ishte fillimisht Loredana ajo e cila tha se e kanë trajtur njëri-tjetrin me respekt, ndërsa Mozzik do të deklaronte se Loredana zë një vend të rëndësishëm tek ai.

Ata po ashtu kanë pohuar se do të bashkëpunjnë gjithnjë bashkë. Dhe duket se falë bashkëpunimit këngëtarët po shijojnë edhe një sukses së bashku.

Këngëtarja ka publikuar foton e një çmimi të fituar, ndërsa shihet edhe Mozzik./abcnews.al