Pas fotove nudo, Rita Ora nuk heq dorë nga pozat seksi, shfaqet me bikini të arta

schedule12:37 - 6 Gusht, 2020

schedule 12:37 - 6 Gusht, 2020

Kohët e fundit, këngëtarja e njohur Rita Ora i ka provokuar të gjithë me ekspozimin e hireve të saj.

Para pak ditësh, ajo publikoi disa foto, ku shfaqej pothuajse tërësisht nudo.  Ndërkohë, dje Rita ka postuar në Instagram disa imazhe të reja me bikini dhe shfaqet shumë seksi.

Vihet re që bikinit janë tepër sensuale dhe kjo gjë nuk ka kaluar pas u komentuar nga ndjekësit.

Kujtojmë që Rita ka vendosur të mbajë një koncert në shtëpi për t’ju ardhur në ndihmë fëmijëve që janë prekur nga pandemia e koronavirusit. /abcnews.al

View this post on Instagram

When you know this is your last holiday before that ORA hits. Pshhhhhh 🏋🏼‍♀️🥳💋

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on