Pas dy vitesh lidhjeje, Bella Thorne fejohet me Benjamin Mascolo

schedule20:01 - 21 Mars, 2021

schedule 20:01 - 21 Mars, 2021

Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo janë fejuar pas dy vitesh lidhjeje. Lajmin e ka bërë me dije vetë partneri i saj përmes një postimi në rrjete sociale. Ata shiheshin duke u puthur dhe përqafuar, ndërsa vinin në pah dhe unazën prej diamanti.

“Ajo tha PO @bellathorne”, shkroi Mascolo krahas fotove. “Faleminderit që je kaq e mrekullueshme. Të dua shumë. Yaay do të martohemi. Do të festojmë në Itali dhe Amerikë.”, tha më pas Mascoli në një video në Instastory.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Benjamin Mascolo (@b3nm)

Thorne dhe Mascolo u lidhën për herë të parë në Prill 2019, vetëm disa ditë pasi ajo njoftoi ndarjen nga Mod Sun. Në qershor të atij viti, ata konfirmuan publikisht romancën e tyre ndërsa në shtator, dyshja debutoi në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Oldenburg në Gjermani. /abcnews.al

Një kohë e mirë për të qenë Bella: \ u00A0 \ 'Faleminderit që ishe bebe mahnitëse. Te dua shume. Yayyy ne po martohemi. Festim në Itali dhe Amerikë të dy ", tha ai. \ 'Po. Te dua shume. Tani më jep një puthje, "shtoi ajo

Shkëmb i bukur: \ u00A0 Unaza ka formë ovale dhe është e rrethuar nga mikro diamante me një brez platin