Pas 41 vitesh miqësi, fejohet çifti i famshëm

schedule13:06 - 24 Nëntor, 2022

schedule 13:06 - 24 Nëntor, 2022

Blair Underwood është fejuar. Aktori 58-vjeçar ka zbuluar përmes rrjeteve sociale se është fejuar me Josie Hart, shoqen e tij prej shumë vitesh. “Personi më i mahnitshëm, brilant, i bukur, gazmor dhe mendjemprehtë që njoh, e cila vazhdimisht e jeton jetën me zë të lartë”, shkroi aktori krahas një fotoje.

“E ardhmja është një vajzë e çmendur dhe e ndritshme. Askush nga ne nuk e di se ku do të na drejtojë Zoti në shtigjet tona. Ajo më ka mbështetur që para se të bëhesha aktor. Kur një miqësi 41-vjeçare të godet pas kokës dhe të lulëzon në romancë, ti ngrihesh, i kushton vëmendje dhe ec përpara në shenjë mirënjohjeje”.

 

 

Dashuria e re: Blair Underwood është fejuar me mikun e vjetër Josie Hart një vit e gjysmë pas divorcit të tij nga Desiree DaCosta