Parashikimi i motit, si do të jenë temperaturat ditën e sotme

schedule07:27 - 12 Korrik, 2020

schedule 07:27 - 12 Korrik, 2020

Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të larta, por priten edhe reshje lokale të shiut.

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 31°C

në vendet e ulëta: 18 / 35°C

në vendet malore: 15 / 30°C