Situata në spitale nga Covid-19, Basha diskutim në seli me ekspertët e PD

schedule18:22 - 23 Shtator, 2020

schedule 18:22 - 23 Shtator, 2020

Kryetari i PD-së Lulzim Basha mbrëmjen e sotme në selinë blu do të zhvillojë një takim me ekspertët e partisë për problemet me të cilat përballet sistemi dhe qytetarët kundër pandemisë Covid-19.

Mjekët paralajmëruan nesër një protestë për paga dinjitoze dhe kushte të mira pune, ndërkohë që kryeministri Edi Rama njoftoi se do të presë një përfaqësi të tyre në selinë e qeverisë./ db/Abcnews.al