Paralajmëron Ronela Hajati: Bashkë me ditëlindjen, çfarë do të ndodhë në shtator

schedule09:15 - 1 Shtator, 2020

schedule 09:15 - 1 Shtator, 2020

Ronela Hajati është një nga emrat më aktiv të skenës shqiptare. Ajo e surprizon herë pas here publikun shqiptar me daljet e saj të ndryshme si një kameleon i vërtetë.

Përmes disa fotove të publikuara së fundmi në Instagram, këngëtarja ka paralajmëruar  se ky shtator do të jetë një mrekulli me shumë dashuri e fishekzjarre.

“Ky Shtator ,bashke me ditelindjen time do jete nje mrekulli me shume dashuri dhe fishekzjarre ”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se “Gënjeshtar” dhe “Pare” janë dy projektet e fundit muzikore nga Ronela Hajati, të cilat u mirëpritën nga fansat e saj./abcnews.al

View this post on Instagram

Ky Shtator ,bashke me ditelindjen time do jete nje mrekulli me shume dashuri dhe fishekzjarre 💙❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on