Paraja nuk mund të blejë lumturinë? Ja si mendon Fjolla Morina: Më mirë të qash në Mercedes S Class

schedule16:29 - 14 Maj, 2022

schedule 16:29 - 14 Maj, 2022

Teksa është bërë kryefjala e shtypit rozë, këngëtarja  Fjolla Morina i ka habitur të gjithë me postimin e fundit të bërë në rrjetet sociale.

Zeshkania së fundmi ka pozuar para një veture të tipit Mercedes dhe ka bërë një përshkrim interesant.

“Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë të qash në Mercedes S Class se sa në një biçikletë”, ka thënë Morina bashkangjitur shkrimit.

Makina e shtrenjtë nuk dihet nëse është blerë nga vetë këngëtarja që njihet për jetën e saj luksoze. /abcnews.al/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)