Para dhe dashuri, 4 shenjat e Horoskopit më me fat të këtij muaji

schedule12:30 - 5 Qershor, 2021

schedule 12:30 - 5 Qershor, 2021

Përveç favorizimit që ka të bëjë me shtëpinë dhe pasuritë e paluajtshme, muaji Qershor do të sjellë përmirësim në financa dhe çëshjet e dashurisë.

Gaforrja

Ky muaj do t’ju ofrojë shumë mundësi për të përmirësuar jetën personale, sidomos për ata që kanë lindur në 10 ditëshin e parë. Do të keni mundësi për bashkëpunime fitimprurëse dhe të përmirësoni marrëdhëniet tuaja me njerëzit përreth jush. Një romancë e re do të jetë në horizont.

Binjakët

Venusi do të sjellë para të mjaftueshme këtë muaj. Është një periudhë e favorshme për marrëveshje dhe investime të reja financiare. Venusi mund të “godasë” direkt në anën tuaj emocionale. Do të mbuloni nevojat e menjëhershme dhe do të blini disa gjëra që dëshironi. Kur bëhet fjalë për dashurinë, keni mundësi për të gjetur personin e duhur.

Shigjetari

Prisni t’ju ndodhin gjëra të bukura si financiarisht ashtu dhe romantikisht. Me xhepin plot, nuk do të keni stres dhe do të ndiheni të relaksuar. Përfitoni nga kushtet pozitive për të mbyllur detyrimet. Nga ana tjetër, do të gjendeni përballë personit me të cilin do të keni një kimi intensive.

Peshqit

Do të keni një përmirësim të dukshëm në jetën tuaj sentimentale. Një romancë verore është shumë e afërt. Nëse jeni fejuar tashmë, është koha ideale për të normalizuar marrëdhëniet e tensionuara me partnerin por dhe për të shijuar disa momente private. Ka ardhur koha që familja juaj të zgjerohet. /Abcnews.al