Pantallonat me ngjyra, trendi i fundit i pranverës dhe verës

schedule11:53 - 4 Maj, 2021

schedule 11:53 - 4 Maj, 2021

Këtë pranverë dhe verë pantallonat shumëngjyrshme  kanë bërë një rikthim dinamik dhe janë një veshje e domosdoshme për ju që ndiqni tendencat e fundit të modës.

Nëse doni t’i shtoni pak jetë stilit tuaj, blini një palë të tilla dhe do të dukeni si një fashion bloger e vërtetë.

Nga pantallona të gjera dhe xhins deri tek pantallonat e ndezura me bel të lartë, shikoni më poshtë fotot për t’u frymëzuar për stilin tuaj./abcnews.al