Pamje të rënda nga aksidenti në Fier, humb jetën 35 vjeçarja

schedule18:14 - 11 Gusht, 2019

schedule 18:14 - 11 Gusht, 2019

Një 35 vjeçare është përplasur për vdekje nga një makinë, ndërsa ishte duke ecur në rruge.

Njoftimi paraprak i policisë:

Sot rreth orës 17:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibop, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.A, 46 vjeç, banues në Tiranë, ka aksidentuar me pasojë vdekje 35 vjeçaren E.K.(këmbësore).

Eshtë bërë shoqërimi në Komisariatin e Policisë Fier i shtetasit E.A dhe po kryen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit“./abcnews.al