Pamela Anderson shet rezidencën përrallore në Los Angeles

schedule15:51 - 17 Prill, 2021

schedule 15:51 - 17 Prill, 2021

Pamela Anderson ka shitur rezidencën përrallore në Los Angeles. Sipas TMZ, ka një blerës për shtëpinë e bukuroshes, me katër dhoma gjumi në rajonin super-ekskluziv të Malibusë.

Ylli i ‘Baywatch’ kërkonte 14.9 milionë dollarë, por nuk dihet se çfarë po paguan blerësi.

 

 

Burimet thonë se marrëveshja ka ende disa raste të paparashikuara, kështu që është në rrugën e mbylljes.

Shtëpia që së shpejti nuk do të jetë e Pamelës është 5,500 metra katrorë, me pishinë, sauna, oborr, mure qelqi dhe shumë të tjera.

Ndërkohë, momentalisht Pamela po jeton në Vancouver, ku është rritur./abcnews.al