“Paguan 120 mijë lek dhe sjell fustane me qira”, Ingrid debaton ashpër me konkurrenten

schedule22:19 - 22 Prill, 2022

schedule 22:19 - 22 Prill, 2022

Në këtë puntatë të 7-të dominuan akuzat për kopje të veshjeve. Ingrid akuzoi Dean që ka sjellë kopje dhe nuk ka sjellë asgjë.

Pjesë nga debati:

Ingridi: Ke sjellë fustane me qira.
Dea: Ku e di ti si është ky nga poshtë? Mos fol kot. Nuk e bën tipin me mua.
Ingridi: Ke 4 puntata që sjell vetëm fustane me qira. Ikën paguan 120 mijë lek dhe vjen këtu. Më thuaj 3 puntata në qoftë se kam sjellë diçka të njëjtë.
Dea: O shok hidhi ujë se ke marrë flakë kot!

/abcnews.al