Orinda Huta rikthehet në ekran pak muaj pasi u bë nënë

schedule18:59 - 8 Tetor, 2021

schedule 18:59 - 8 Tetor, 2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë pak muaj më parë. Ata mirëpritën një vajzë që e pagëzuan me emrin Atara. Vogëlushja është kthyer në kryefjalën e shtëpisë dhe çifti i famshëm ndajnë shpeshherë momente krah saj.

Koha e qëndrimit larg ekranit për Orindën ka përfunduar pasi do të rikthehet këtë javë me emisionin e saj “Jo vetëm modë”. Lajmin e ka bërë dije përmes një videoje në rrjete sociale duke thënë: “Rikthehem të dielën”.