Operacion blic në Vlorë, në fokus kapja e personave të shpallur në kërkim

schedule11:40 - 19 Shtator, 2020

schedule 11:40 - 19 Shtator, 2020

Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore.

Burime për Abc News bëjnë me dije se policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tiranës dhe FSHN-në vijon punën e imtësishme të kontrolleve për persona të dyshuar në këtë qytet.

Në fokus të operacionit janë personat e skeduluar të shpallur në kërkim për krime të ndryshme./abcnews.al