“Nxeje më shumë verën me ndonjë hit”, reperja shqiptare “rrëmben” vëmendjen e ndjekësve

schedule08:27 - 13 Korrik, 2020

schedule 08:27 - 13 Korrik, 2020

Melinda Ademi në pak kohë është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar. Bukuroshja nga Kosova, e cila numëron afro një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive ku shpesh ndan foto mjaft provokative.

Së fundmi, Ademi ka postuar një foto nga bregdeti, ku shihet e veshur me bikini ngjyrë të verdhë dhe duket mjaft joshëse. “A nuk të thanë se unë jam një telash” shkruan këngëtarja krahas fotos, ku nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

didnt they tell you that i was trouble?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Nxeje edhe ma shumë verën me naj hit”, i ka shkruar një ndjekës krahas fotos. Kujtojmë që Melinda pritet të sjellë projektin më të ri në bashkëpunim me Nora Istrefin, megjithëse të dyja janë treguar të rezervuara duke mos treguar asnjë detaj lidhur me të. /abcnews.al/