“Nuk mund ta imagjinoj jetën pa ju!”, Stresi shkruan fjalët prekëse për prindërit

schedule15:25 - 2 Gusht, 2022

schedule 15:25 - 2 Gusht, 2022

Arkimed Lushi, i njohur si Stresi ka ndarë një fotografi të prindërve të tij krahas së cilës ka shkruar fjalët më prekëse. Reperi i njohur shpreh konsideratën që ka për personat më të shtrenjtë ndërsa shprehet se jeta e tij nuk do të kishte kuptim pa ta.

“Ju mendoni akoma për mu! Kur jeni po aq të rinj sa ju, mbaj mend për herë të parë që ju pashë dhe kuptova fjalën Nënë e Babë. Veç sesi të jetoj pa ju nuk mund ta imagjinoj. Ju du pafund”, janë fjalët e ndjera që ka shkruar reperi krahas fotografisë.

/abcnews.al