“Nuk mbledh as brekët të tua”, plas sherri mes Donaldit dhe Einxhel: Nuk të shërbej ty

schedule11:37 - 18 Janar, 2022

schedule 11:37 - 18 Janar, 2022

Einxhel dhe Donaldi janë përfshirë në një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme. Shkak për këtë janë bërë punët e shtëpisë. Sipas Donaldit, janë vajzat që duhet të kenë më shumë përgjegjësi për punët ndërkohë që Einxhel i është kundërvënë.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll, të të vijë zor.

Donaldi: Je mjeshtre e punëve të mëdhaja…

Einxhel: Të të vijë shumë zor për lavanderinë, të kam larë rrobat. Unë vajzë dhe ti djalë bëjmë të njëjtën pisllëk këtu brenda. Nuk ka ardhur të të shërbej ty.

Donaldi: Nuk më ke shërbyer asnjë herë.

Einxhel: Donaldi është personi që bën më pak punë në shtëpi…/abcnews.al