“Nuk e kaloj nëse…”, aktori i njohur tenton të korruptojë zyshën e Kosheres

schedule20:58 - 17 Prill, 2022

schedule 20:58 - 17 Prill, 2022

Aktori Genc Fuga ka zhvilluar një takim me zyshën e Kosheres. Ai po mundohet që ta bindë për të kaluar djalin e tij, por zysha nuk ndryshon qëndrim. Megjithatë, ndërsa gjërat duket sikur ndryshojnë kur ai i ofron një sasi të konsiderueshme parash, ndodh e papritura. Çfarë ndodh më pas?

Pjesë nga biseda

Zysha: Nuk e kaloj dhe vetë kryeministri të vijë këtu
Genci: Sa e ke pazarin ti?
Zysha: Unë nuk shitem.
Genci: Një copë pesë po të kërkoj.
Zysha: Nuk ja jap pesën.
Genci: 200 mijë lekë pra.
Zysha: Si qen e pres fundin e muajit dhe ha 200 mijë lekëshin me djersën time.
Genci: O zyshë 200 mijë lekë të reja….

/abcnews.al