Nora Istrefi dhe Butrint Imeri vijnë me “Dy zemra”

schedule13:03 - 13 Shtator, 2020

schedule 13:03 - 13 Shtator, 2020

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë publikuar pak minuta më parë projektin e shumëpritur. Kënga që mban titullin “Dy zemra” është punuar nga Big Bang – RedBox Entertainment, me tekst të Butrintit dhe Gjikos. Dyshja vjen me një stil të veçantë dhe me një klip plot ngjyra.

“Dy zemrat” padyshim që do të jetë një tjetër këngë që do t’i shtohet listës së hiteve të këtij sezoni. “Bashkëpunimi perfekt”, “Do të jetë bashkëpunimi i vitit dhe padyshim do të jetë një super hit”, janë disa nga komentet e fansave në kanalin në Youtube.

Kujtojmë që ky është projekti i parë për këtë sezon nga Nora, ndërkohë që Butrinti publikoi dy muaj më parë këngën që mban titullin “Si përpara” dhe që u prit shumë mirë nga publiku. xh.d/abcnews.al