Një video që flet, këto ngjarje të ndodhura në Kosovë do ju shkrijnë së qeshuri

schedule18:33 - 30 Dhjetor, 2019

schedule 18:33 - 30 Dhjetor, 2019

Ngjarje nga më të çuditshmet. Shirit kapiteni i rënë disa herë nga dorë, lojë me ndriçimin në konferencë shtypi, show i trajnerëve Tahir Batatina dhe Bernard Challandes, sigurisht nuk mund të mungojnë edhe shfaqjet e Ismet Munishit në ngjarjet më gazmore të vitit 2019 në Kosovë.

Sporti në KTV ka sjellë një video me ngjarjet më të veçanta, të cilat mund t’i ndiqni më poshtë. Ka edhe fëmijë të vegjël. Një që drejton ultrasit e Dukagjinit të Klinës, kurse një tjetër që kërcen në fushë. Një video e gjitha për t’u ndjekur. /abcnews.al

https://www.facebook.com/sportiktvzyrtare/videos/787541701720922/