Një javë pasi u bënë prindër, ndahet çifti i njohur i showbizz-it

schedule20:05 - 30 Nëntor, 2021

schedule 20:05 - 30 Nëntor, 2021

Vetëm një javë pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Aaron Carter dhe e fejuara Melanie Martin janë ndarë. 33 vjeçari pohoi se arsyeja e ndarjes së papritur ishte për shkak të një “gënjeshtre shumë të madhe” në lidhje me motrën e tij binjake, Angel Carter.

“Për shkak të arsyeve personale Melanie Martin dhe unë kemi vendosur të ndahemi. Ka pasur një gënjeshtër të madhe dhe motra ime komunikoi me ish të fejuarën time, shkatërroi gjithçka duke pasur parasysh se ajo e dinte se çfarë u përpoq të më bënte Angel në gjykatë, faleminderit Angel që më shkatërrove familjen. Zoti të bekoftë.“, shkroi ai.

Aaron Carter njofton ndarjen nga e fejuara Melanie Martin

“Ajo i dinte kufijtë e mi dhe veçanërisht të mos fliste me një gjysmë të caktuar të familjes sime që u përpoq të më përshkruante si një qenie njerëzore e çmendur psikotike dhe një pedofil,” iu përgjigj ai një ndjekësi, duke pranuar se ishte “shkatërruese” që ata u ndanë menjëherë pasi mirëpritën djalin e tyre, Princ Lyric Carter.

Aaron Carter njofton ndarjen nga e fejuara Melanie Martin 3

/abcnews.al