Një ditë plot surpriza, zbuloni çfarë rezervojnë yjet sot për ju

schedule07:08 - 8 Mars, 2020

schedule 07:08 - 8 Mars, 2020

Horoskopi 8 mars:

Dashi

Lajm i mirë vjen për të dashuruarit, por mos u shqetësoni dhe mbi të gjitha tregohuni më të rezervuar. Këto janë rastet kur duhet të tregoni qëndrueshmëri dhe personalitet. Beqarët do duhet të tregohen të kujdesshëm dhe të presin për konfirmim.Një ditë shumë e ngarkuar, me probleme të mundshme në punë, të cilat mund t’i zgjidhni me diplomacinë tuaj të zakonshme.

Demi

Sot mund të shijoni disa momente paqeje për t’i përkushtuar vetes në relaksim absolut. Mund të jetë dita e duhur për të lënë disa probleme jashtë derës dhe për të shijuar atë që keni. Avantazhet për beqarët, në funksion të udhëtimeve të favorshme.Ju jeni në formë të shkëlqyeshme fizike, është një ditë e shkëlqyeshme për të filluar bashkëpunime të reja, por shmangni t’i bëni gjërat vetë.

Binjakët

Planetët janë në formë të shkëlqyeshme dhe ju ndiheni një mijë zemra kur jeni pranë të dashurit tuaj. Ju jeni të gatshëm të punoni më shumë, por koha do të tregojë se si do të përfundojë. Beqarët do kenë vëmendjen e tyre mbi ta, jo më thashetheme!Sot Jupiteri mund të favorizojë disa lajme të rëndësishme në vendin e punës, të vlerësojë propozimet më të mira.

Gaforrja

Nëse doni të pohoni arsyet tuaja në një diskutim me të dashurin tuaj, gjithmonë bëni atë me takt. Sot impulsiviteti është përgjumur dhe mund të prishë marrëdhënien tuaj. Nëse jeni beqar, mos dëgjoni thashetheme, ju mund të veproni me nxitim dhe pamatur.Planet duket se janë në favorin tuaj, megjithatë mund t’ju duhet kreativiteti juaj në punë.

Luani

Ju duhet të rimerrni vetëbesimin, mos kërkoni diku tjetër, por tërhiqni forcën e nevojshme duke kërkuar në zemrën tuaj. Ata që kanë një partner prej kohësh do të duhet ta mbajnë atë! Emocione të mëdha dhe lëkundje të humorit për beqarët, do të jeni magjepsës dhe intrigues!Nëse keni një projekt, mos kurseni energji për ta filluar ose përfunduar atë, përpjekjet tuaja do të shpërblehen.

Virgjëresha

Mbani qetësi edhe nëse diçka nuk është në rregull me partnerin tuaj. Jini të mirë dhe të ëmbël, dhe gjithashtu tolerant. Beqarët do duhet të përpiqen të mos i besojnë miqve të rremë, dikush mund të qëndrojë mes jush dhe një të dashurit tuaj.Është e padobishme të bësh projekte jorealiste, të vendosësh këmbët fort në tokë dhe të jesh racional. Shikoni gjërat në mënyrë objektive.

Peshorja

Veçanërisht emocionet intensive mund t’ju ngatërrojnë dhe ju bëjnë të merrni vendime të nxituara. Prisni zhvillimin e një situate të dashur që mund të ndryshojë. Dashuritë e reja po vijnë për ata që janë vetëm, optimizmi është i mirë!Neptuni ndihmon në marrëdhëniet e punës, në karrierë dhe gjithashtu në mundësi. Konsideroni mirë çdo mundësi.

Akrepi

Për disa nga shenja sot mund të ketë disa lajme të mira, mbase një propozim i rëndësishëm dashurie që do të shënojë fillimin e një të ardhme si çift. Edhe për beqarët mund të ketë ndryshime epokale!Sot do të duhet t’i përkushtoheni pak vetes, në kohët e fundit ju e keni lënë pas dore shumë. Shkëputuni nga puna për disa ditë.

Shigjetari

Një ditë shumë e veçantë për dashurinë: planetët do të sjellin zemrën tuaj në triumf. Sidoqoftë, përpiquni të mos i kënaqni anëtarët e familjes që nuk bëjnë asgjë, por kritikojnë qëndrimet tuaja. Ditë e shkëlqyeshme për beqarët për të bërë takime emocionuese me njerëzit që nuk i kanë parë për ca kohë. Jini më të guximshëm në punë dhe përdorni intuitën tuaj për të realizuar negociata të rëndësishme.

Bricjapi

Një ditë e veçantë për dashurinë, një oazë e vërtetë butësie do t’ju mbështjellë. Pothuajse do të ndjeni bashkëfajtor me partnerin tuaj dhe forcimin e marrëdhënies tuaj me dorën tuaj. Nëse jeni beqarë, në rrethin e miqësive tuaja ka dikush që ju do.Nga sot do të keni mundësi të reja dhe të rëndësishme falë planeteve të favorshme që favorizojnë marrëdhëniet profesionale.

Ujori

Kushtojini vëmendje gjendjes shpirtërore që është veçanërisht e errët sot. Një dashuri e largët mund të vinte të trokiste në derën tënde, lere veten të shkojë. Sot beqarët do të duhet të përpiqen të kuptojnë se çfarë dëshiron një person që po tregon këmbëngulje.Mos u mbështetni shumë sot në projekte shumë ambicioze, për momentin vendosni më mirë për propozime reale.

Peshqit

Nëse jetoni një histori sekrete apo klandestine sot diçka mund t’ju ​​çojë ta ndërpresë atë. Nuk do të jetë e lehtë për shumë njerëz të menaxhojnë jetën e dyfishtë. Beqarët, nga ana tjetër, do të jenë në gjendje të shijojnë tronditjen e lirisë, nuk është ende koha për ndryshime. Mundësi të mira vijnë së shpejti, kjo ditë ju rezervon shumë mundësi dhe fitime të rejaNë Valencia të Spanjës, 86 burra po kërkohen nga gratë dhe familjet e tyre pasi prej ditës së djeshme janë zhdukur./abcnews.al