Një dekolte e ekzagjeruar në Sanremo

schedule09:50 - 8 Shkurt, 2020

schedule 09:50 - 8 Shkurt, 2020

Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.

Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldo, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj .

Një fizik për tu dëshiruar  dhe dekolteja tejet e hapur duket se i ka lenë pa frymë të gjithë në sallë./abcnews.al