Niko Komani në Friendzone, flet për projektet e reja

schedule17:44 - 31 Korrik, 2020

schedule 17:44 - 31 Korrik, 2020

Stilisti Niko Komani këtë të premte ishte i ftuar në emisionin Friendzone në Abc News ku ka folur për projektet e tij më të fundit.

Komani në fjalën e tij është shprehur se ka një sërë projektesh që së shpejti do ti hedhë në treg.

Ndër të tjera në këtë intervistë Niko ka treguar se si është frymëzuar për veshjet e Encës dhe Ronela Hajatit në klipet e tyre të fundit.

Ai gjithashtu foli rreth fotosesioneve dhe projekteve me emra si Marina dhe Luana Vjollca, Nora Istrefi etj. Ai ka theksuar se do jete në televizion së shpejti në një spektakël të kushtuar modës dhe trendeve. Ai nuk do të jetë vetëm në këtë projekt./abcnews.al