Nga Zidane, te trajneri i ri: Al-Khelaifi zbulon të vërtetat te PSG

schedule19:54 - 21 Qershor, 2022

schedule 19:54 - 21 Qershor, 2022

Nasser Al-Khelaifi, ka dhënë një intervistë së fundmi dhe flet në lidhje me trajnerin e ri të PSG.

“E dua Zidane, por kurrë nuk kemi folur me të. Shumë klube janë të interesuara për të, edhe kombëtare, por jo ne”.

“Galtier? Jemi në bisedime me OGC Nice, nuk është më një sekret. Shpresoj që së shpejti të arrijmë një marrëveshje”, ka thënë Al-Khelaifi për “Le Parisien”. / abcnews.al