Nga Fidel Ylli, te Shkëmbi dhe një mis: Si mund ta ndiqni “Pressing” online

schedule21:12 - 22 Tetor, 2020

schedule 21:12 - 22 Tetor, 2020

Emisioni “Pressing” transmetohet në ABC News çdo të hënë e të enjte, prej orës 22:30. Gazetari dhe moderatori Gerti Çarçani do të ketë sonte në studio deputetin Fidel Ylli, i cili do të flasë mbi Ligjin e Sponsorizimit. Bëhet fjalë për variantin që do t’i dorëzohet kryeministrit Rama, ndërkohë që emisionin LIVE mund ta ndiqni KËTU.

Më pas fokusi do të jetë te skuadrat e Superiores dhe në studio do të jenë si zakonisht trajnerët Nevil Dede dhe Agim Canaj, të cilëve u shtohen edhe emra të tjerë të njohur si Bledi Shkëmbi dhe Alpin Gallo, të ftuar për mbrëmjen e sotme.

Nuk do t’i mungojë panelit edhe gazetari sportiv Eno Skarço, i përjavshëm në emisionin “Pressing”. E ftuar jashtë radhe do të jetë edhe bukuroshja Eva Kokaj, pjesëmarrëse në Miss Universe Albania 2017, ku fitoi çmimin Miss Social Media. /abcnews.al