Newcastle përgatit listën e transferimeve, 3 emra “Big” shënohen nga sheikët

schedule15:32 - 8 Dhjetor, 2021

schedule 15:32 - 8 Dhjetor, 2021

Newcastle nuk ndodhet aspak në një poizicion të mirë në tabelën e Premier League.

Sheikët e klubit anglez kanë përgatitur një listë me tre emra të cilët mendohet se do të mundësonin rritjen e rezultateve.

Sipas “Daily Mail”, tre emrat e listuar janë sulmuesi serb Vlahoviç, Lingard dhe Trippier./h.ll/abcnews.al