Nëse Robert Berisha do të intervistonte Tunën, ja çfarë pyetje do t’i drejtonte

schedule22:27 - 1 Janar, 2021

schedule 22:27 - 1 Janar, 2021

Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Abc  për të festuar ardhjen e 2021.Ata janë vendosur përballë shumë situatave dhe një ndër to ishte që Roberti u ktheu në rolin e intervistuesit dhe përballë kishtë Tunën, për ta marrë në intervistë, kjo e fundit e improvizuar nga Jonida Shehu.

Robert Berisha: Si po e ndjen veten që kur po performon do të kesh edhe Patrisin. A po të pengon apo e ndjen veten më të sigurt?

Tuna (interpretuar nga Jonida Shehu): A ma heq Patrisin të lutem, vendos dikë tjetër…

Robert Berisha: Më vjen keq. Nuk kemi nevojë. Do këndojmë vetë. Nuk kemi nevojë fare për ty të na këndosh. Unë e kisha për qëllim që ti të na vish këtu në studio. Unë vëllain tim nuk e heq nga skena. /abcnews.al/