Nëse doni të dukeni kaq bukur si Sarah Berisha, duhet të ndiqni patjetër këtë këshillë

schedule15:58 - 22 Prill, 2022

schedule 15:58 - 22 Prill, 2022

Sarah Berisha është kthyer në një burim frymëzimi për shumë vajza. Blogerja, e cila mori më shumë famë me pjesëmarrjen në Big Brother, është një ndër personazhet më të komentuar të muajve të fundit. Blogerja, e cila drejton emisionin “Kosherja” që transmetohet çdo të diel në Abc, shfaqet gjithmonë shik.

Me paraqitjet e fundit, ajo ka sjellë një trend të modës. Kohët e fundit, Sarah është fiksuar pas korseve. Ndonëse korsetë kanë pak kohë që rikthyer në vëmendje, blogerja na tregon disa mënyra të thjeshta se si t’i kombinojmë. Sarah ka treguar se korsetë mund t’i kombinoni me xhinse, funde apo dhe pantallona.

 

/abcnews.al