Nënë për herë të dytë, Chiara Ferragni publikon ‘foton’ e vajzës në barkun e saj

schedule10:33 - 23 Tetor, 2020

schedule 10:33 - 23 Tetor, 2020

Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë.

Vihen re ndryshimet që po i ndodhin dhe pamja e vogëlushes që po rritet në barkun e saj.

Chiara ka postuar së fundmi një moment nga eko, ku duket vajza e saj. Edhe pse shumë nuk mund ta kuptojnë si foto, blogerja duket se ka dashur të japë një mesazh të fortë me atë çka ndodh në barkun e nënës.

 

“Ciao, vogëlushja ime”, shkruan Chiara.

View this post on Instagram

Ciao mia baby girl ❤️

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Kujtojmë se blogerja dhe bashkëshorti i saj Fedez kanë edhe një djalë të quajtur Leone. l.k/abcnews.al