Nënë e një djali, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës

schedule15:37 - 17 Janar, 2021

schedule 15:37 - 17 Janar, 2021

“Miss Kosova 2013”, Mirjeta Shala është ndarë nga bashkëshorti.

“Prive” raporton se Mirjeta dhe bashkëshorti i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kjo gjë është reflektuar edhe në rrjete sociale, pasi prej disa kohësh çifti nuk ka publikuar më foto bashkë.

Mirjeta dhe ish-bashkëshorti jetonin në Amerikë së bashku me djalin e tyre.

Pas ndarjes, Mirjeta është fokusuar tek djali dhe tek karriera duke realizuar sete fotografike për kompani të njohura. l.k/abcnews.al