“Ne jemi raca më e bukur në botë”, Adrola Dushi e thotë hapur

schedule14:31 - 20 Shtator, 2021

schedule 14:31 - 20 Shtator, 2021

Adrola Dushi njihet si një nga vajzat më të trojet shqiptare. Prej disa kohësh, ajo është bërë pjesë e mediave rozë në mënyrë intensive. Modelja u përfol se është në një lidhje me reperin Capital T, megjithatë nuk konfirmoi asgjë.

Tashmë duket se ajo i është përkushtuar modelingut ku poston herë pas here foto nga studiot fotografike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Së fundmi, Adrola ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar dhe natyrisht nuk ka nguruar të promovojë edhe vendin tonë. Në një nga fotot e publikuara, modelja shihet me një maskë kuq e zi dhe me shqiponjë.

“Ne jemi raca më e bukur në botë”, ka shkruar ajo krahas fotove./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)