Në fshehtësi të plotë, Sia zbulon se tashmë është nënë për herë të parë

schedule15:40 - 14 Janar, 2020

schedule 15:40 - 14 Janar, 2020

Artistja e njohur Sia, përpos imazhit të saj di të ruaj fare mirë larg vëmendjes së publikut edhe ndodhi të tjera të jetës së saj

Këngëtarja australiane ka zbuluar se ajo ka adoptuar një djalë dhe rrëfimin e ka dhënë gjatë një interviste ku është folur për marrëdhënien me të dashurin e saj, Dj Diplo-n./abcnews.al