Në ditët e fundit të shtatzënisë, Olta Gixhari pozon me barkun e rrumbullakosur në Spanjë

schedule11:05 - 11 Gusht, 2020

schedule 11:05 - 11 Gusht, 2020

Aktorja seksi Olta Gixhari është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në javën e fundit të muajit gusht.

Olta po e shijon shumë këtë periudhë, sa që nuk nguron të publikojë herë pas here foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka ndarë disa foto nga deti në Spanjë, ku nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur e veshur me një fund të kuq dhe një gjysmë kanotiere të zezë. Aktorja shihet shumë e lumtur dhe buzëqeshja e saj reflekton shumë.

Më herët, akrorja zbuloi se bebi i saj është djalë  dhe këtë e tregoi duke mbajtur një palë atlete blu në duar bashkë me partnerin./abcnews.al