Në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita zbulon ushqimin e preferuar

schedule20:07 - 8 Mars, 2021

schedule 20:07 - 8 Mars, 2021

Arbenita Ismajli është ndër modelet shqiptare më të përfolura të momentit. Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që kur pranoi lidhjen e dashurisë me reperin, Fero dhe deri tani që priten të bëhen prindër.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Arbenita është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe nuk nguron herë pas here të postojë foto nga më të ndryshmet.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Së fundmi, ajo ka treguar ushqimin që po i pëlqen më së shumti në muajin e 8 të shtatzënisë.

Modelja ka publikuar një foto me një akullore në dorë, teksa tregon se është ëmbëlsira e preferuar e saj këtë periudhë./abcnews.al