Ndryshe nga herët e tjera, Meghan dhe Harry i befasojnë të gjithë me fotografinë e fundit

schedule20:10 - 18 Tetor, 2020

schedule 20:10 - 18 Tetor, 2020

Fotoja e fundit e dukës dhe dukeshës së Sussex ka bërë xhiron e rrjetit. Meghan Markle dhe Harry i kanë befasuar të gjithë me fotot e fundit.

Çifti janë fofografuar të dy me kostumet serioze dhe ajo që ka marrë vëmendjen përveç elegancës së tyre ka qenë buzëqeshja e 39-vjeçares.

Fotografi ishte Matt Sayles me bazë në Los Angeles i cili përqendrohet në krijimin e imazheve që pasqyrojnë pamje më gjithëpërfshirëse të bukurisë dhe nxjerrin në pah histori nga komunitetet e ndryshme.

Një burim pranë Sussexes ka pohuar për ‘BAZAAR.com’ se çifti ishte përfshirë personalisht në zgjedhjen e tematikës së fotos duke ardhur kështu ndryshe nga çdo herë tjetër. l.k/abcnews.al