Ndjekësi i kërkon Orindës foto me Turin, moderatorja i jep përgjigjen epike

schedule08:42 - 17 Shtator, 2020

schedule 08:42 - 17 Shtator, 2020

Moderatorja e njohur, Orinda Huta është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston shpesh herë foto dhe video të ndryshme, si nga puna në televizion, ashtu edhe nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Orinda ka publikuar disa foto nga Lezha dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Mirëpo, një ndër ndjekësit i ka komentuar me ironi: “Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm”. Ndërsa moderatorja nuk ka hezituar t’i jap një përgjigje ‘dhëmb për dhëmb’.

“Po të dogji malli për burrin shko te llogaria e tij, taksirat e ke”, i shkruan Orinda ndjekësit. l.k/abcnews.al

View this post on Instagram

Mbahu… se ke akoma shume per te pare ne kete vend…

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on