Nations League/ Formacionet zyrtare të Poloni-Holandë

schedule19:34 - 22 Shtator, 2022

schedule 19:34 - 22 Shtator, 2022

Një ndeshje tepër interesante pritet të jetë sot ndërmjet Polonisë dhe Holandës, e cila do të luhet në orën 20:45.

Kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e 5-të të grupeve të Nations League dhe pritet të jetë me gola.

Holanda kryeson grupin me 10-të pikë, ndërsa Polonia ndodhet në vendin e 3-të me 4 pikë./h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare