“Mu deshën 9 vite”, Ermal Mamaqi uron të birin për ditëlindje dhe zbulon detajin e veçantë

schedule14:07 - 30 Shtator, 2022

schedule 14:07 - 30 Shtator, 2022

Djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës, Joeli feston sot ditëlindjen. Joeli mbush 9 vjeç dhe aktori i humorit ka ndarë disa fotografi të tij, krahas së cilës ka shkruar fjalët më të ëmbla. Aktori i humorit gjithashtu nxjerr në pah një detaj në fytyrën e të birit, një nishan në formë zemre.

“Mu deshën 9 Vite të shoh që ky Kingu përveç dashurisë që rrezaton ka dhe një shenjë afër mëndjes që është një ❤️. Jetë të gjatë dhe me shëndet gëzimi ynë i parë. Joel ❤️9.”, ka shkruar Ermali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

/abcnews.al