Mourinho dhe Zidane favorit për stolin e PSG-së

schedule22:27 - 25 Mars, 2023

schedule 22:27 - 25 Mars, 2023

“Gazzetta dello Sport”, e cila raporton se Paris dhe Zinedine Zidane kanë nisur negociatat, në mënyrë që tekniku 50-vjeçar të marrë në dorë fatin e skuadrës verën e ardhshme.

Në të njëjtën kohë, ata tregojnë edhe një interes për Jose Mourinhon, duke theksuar ndër të tjera se “Special One” mund të largohet nga Roma në fund të sezonit nëse nuk arrin ta çojë skuadrën në Champions League. /G.D abcnews.al/