Motori del nga rruga, plagosen dy policë në Orikum

schedule18:46 - 4 Korrik, 2020

schedule 18:46 - 4 Korrik, 2020

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Orikum.

Burime për “ABC News” bëjnë me dije së motori i policisë ka dalë nga rruga dhe për pasojë dy punonjësit e policisë kanë mbetur të plagosur.

Gjithashtu mësohet se ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe se dy punonjësit e policisë po dërgohen në spital për të marrë ndihmë mjekësore.