“Mos u ngatërroni me shqiptarët”, Loredana “thumbon” serbët pas ndeshjes me Zvicrën

schedule17:34 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 17:34 - 3 Dhjetor, 2022

Reperja shqiptare, shumë e suksesshme në Zvicër Loredana Zefi ka treguar mbështetjen e saj për futbollistët shqiptarë që janë pjesë e skuadrës zviceriane. Reperja ka publikuar disa fotografi nga ndeshja mes Serbisë dhe Zvicrës në Kupën e Botës, e cila përfundoi me fitoren e kësaj të fundit.

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana krahas fotografisë ku shfaqet Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri. Në një tjetër foto, Loredana ka postuar veten me gishtin e mesit drejtuar kamerës. Ajo që bie në sy është veshja e saj në të kuqe ndërsa mban flamurin përpara fytyrës.

/abcnews.al