“Mos luaj, vazhdo vizitën”, pacienti i ikën doktorit nga “duart” sapo shikon Ramën

schedule12:10 - 30 Tetor, 2021

schedule 12:10 - 30 Tetor, 2021

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në qendrën shëndetësore në Belsh duke parë nga afër ambientet pas rindërtimit të godinës.

Teksa Rama është futur në një prej dhomave të vizitave, një pacient që po vizitohej, i ka ikur doktorit nga “duart” në momentin që pa kryeministrin. Mesa duket i moshuari ka dashur që ta përshëndesë kryeministrin, madje ka hequr dhe kapelën në shenjë respekti.

“Mos luaj, mos luaj, vazhdo vizitën”, i tha kryeministri qytetarit teksa u largua.