Mos e beso po deshe, shoferi doli me vetëm pak plagë nga kjo makinë

schedule15:57 - 22 Prill, 2021

schedule 15:57 - 22 Prill, 2021

Një makinë u përfshi në një aksident të frikshëm në Kymi të Greqisë. Shoferi, i cili po ecte me shpejtësi të madhe në Olimpia humbi kontrollin e mjetit dhe më pas u përplas në trafik-ndarësen e rrugës, shkruan zougla. gr

Fatmirësisht shoferi nuk ka pësuar dëme serioze dhe sipas dëshmitarëve okularë ai ka dalë nga makina vetë pasi kishte pësuar dëmtime të lehta. Drejtuesit e mjeteve pas tij kanë kapur rastësisht momentin e aksidentit./abcnews.al