Momente tmerri në Patra, burri kërcënon me sëpatë për një vend parkimi

schedule20:52 - 9 Shtator, 2022

schedule 20:52 - 9 Shtator, 2022

Një burrë ka dalë në rrugë dhe ka kërcënuar me sëpatë në Patra, duke krijuar momente paniku për të pranishmit.

Sipas mediave greke, gjithçka nisi kur një shofer tentoi të parkonte mjetin para shtëpisë së tij.

Policia shkoi në vendngjarje me një ekip të fortë për të bindur personin me sëpatë të dorëzohet dhe në vendngjarje ka shkuar një negociator.

Ndërkohë, mësohet se burri është futur brenda shtëpisë së tij, pas një gjendjeje alarmi. /abcnews.al